Senin Maceran Nedir ?

Senin Maceran, mobil oyun üreticisi bir firmadır. Senin Maceran ekibi özellikle gerçek görüntülerden oluşan oyunlara odaklanmış ve oyuncuların gerçek mekanlarda oyun oynamasını sağlayarak oyundan alınan hazzı artırmayı amaçlamıştır.

Senin Maceran ekibi, Türkiye’nin ilk ve tek gerçek görüntülerden oluşan rol model ajan oyununu yaratmışlardır.  Oyun severler, özel olarak tasarlanmış mekanlarda, tasarlanmış hayali senaryo gereği, puzzle ve ipuçlarını takip ederek görevi verilen görevi belirli zaman ve kural kısıtları içerisinde gerçekleştirmeye çalışırlar.  Oyun içerisine evden kaçış ( room-escape) oyunlarında karşılaşılan çeşitli koordinasyon, mantık, görsel hafıza, puzzle, takım ve dikkat oyunlarının yanı sıra pek çok insanın sadece filmlerde karşılaşabileceği bazı senaryo ve sahneler de eklenmiştir.

Senin Maceran, oyun severlere eğlenceli bir oyun oynatmakla birlikte yalnızca “O” filmlerde görülen beklenmedik sürprizleri de yaşatmayı hedeflemiştir.

 

 

  2 comments for “Senin Maceran Nedir ?

  1. 08/11/2015 at 21:51

    Tebrikler oyununuz güzel görünüyor. Oyunun logosu uygulama logosuna benziyor, onu değiştirmeniz belki oyuna ilgiyi daha da artırabilir. Çalışmalarınızda başarılar dileriz

  2. Atakan
    28/04/2016 at 18:25

    3. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yapmak için soruyu doğru yanıtlamanız gerekmektedir. *